Sıkça Sorulan Sorular
Lutfen Dikkat !!! çalışmalarımızı ve gönderimlerimizi incelemek için Facebook ve İnstagram sayfanıza nettedir.com yazarak sayfamızı aratabilirsiniz..                                            Sıkca Sorulan Sorular

Soru
:  Ürün fiyatları çok ucuz ben yardım amaçlı alacağım çocuklara mahçup kalmak istemiyorum. Bana garanti veriyormusunuz ?
Cevap: 
Sürekli karşılaştığımız bir soru ....  Biz toptancıyız ve üreticiyiz . Öncelikli olarak ismi hafızanızda olan süper marketlere,  mağazalara, derneklere, vakıflara, ticarek odalarına, belediyelere  ürün imalatı yapmaktayız. Bizden alacağınız 20 Tl lik bir botun mağazalarda 55ila 65 Tl   satıldığını düşünerek ürünleri inceleyiniz.


Soru : Toptan  olarak bot ve mont alacağım ama bendeki yaşlar ve numaralar çok dağınık yani serili değil seri bozuyormusunuz.?
Cevap:
Çalışma  prensibimiz sizin düşünceniz gibi. Firmamızdan istediğiniz yaş  ve numaralarda ürün alımı yapabilirsiniz.  


Soru  
:Ürünleri toptan alacağım ama tek tek seçmem gerekiyor. Sizin için Sorun olur mu?

Cevap: Hiç bir Sorun olmaz...


Soru: Renk seçemiyorum. Muhtelif yazıyor
Cevap: Ürünlerin yaş ve bedenlerini karışık istediğiniz için o an elimizde bulunan 5 ana renk içersinde o yaşa ve numaraya göre ürün hazırlanmaktadır. 


Soru: Ayakkabılarda renk seçemiyorum

Cevap: Ayakkabılarda kız erkek ortak renk yapıyoruz. Yani pembe kırmızı gibi kız renkleri yerine siyah kahve laci füme taba rengi gibi kız ve erkeğin rahatlıkla giyebileceği
ayakkabıları göndermekteyiz. Özel tercihleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Soru : Yardım için ürün alacağım.  Aldığım ürünün toptan olması için en az  kaç adet almalıyım ?
Cevap: Eğer yardım amaçlı alıyorsanız  her hangi bir limit yok. Bu konu ile alakalı iletişime geçmelisiniz.  Yada 0534 078 18 18 Whatsap numaramıza mesaj atabilirsiniz. 


Soru : Ben ürünü görerek almak istiyorum. Satış yeriniz varmı ?
Cevap:
İstanbul Eminönü Sultanhamam  şubemiz 4 katlı deposu ve en az 10.000 adet stoğu ile siz değerli  müşterilerimizi beklemektedir. Firmamız hafta içi  07.00 / 18.00  Cumartesi   07.00 / 14.00 saatleri arasında açıktır

Soru : Yardım amaçlı ürün alacağım ama kargosunu ben ödemek istiyorum ? 
Cevap:  Sistemde ürün seçimi sonrasında ödeme sayfasına geldiğinizde kaç adet ürün aldıysanız, o adetin kargo bedelini   otomatik olarak görebilirsiniz.  Kargo bedelini ödemek istiyorum dediğinizde sistem otomatik olarak faturalandıracaktır.


Soru :  Ben kredi kartı ile  ürün almak istiyorum ama  çekiniyorum. Siteniz bu hususta güvenilir mi ?
Cevap : Kredi kartı ile satış yapan sitelerin %99 u güvenilirdir. Çünki bankalardan bu sistemi almak için bir takım sorgulamalardan geçmekteyiz. Aynı zamanda ürün alımı sonrasında %100 müşteri güvenilirliği açısından  ödemeleriniz banka tarafından 24 gün blokede tutulmaktadır.. Sitemizde tüm bu önlemlerin yanında 3d security kullanılmaktadır ve ödeme cep telefonunuza gelen onay mesajını kabul ettiğinizden sonra gerçekleştirmektedir.  Hala aklınızda soru  varsa havale  yöntemi ile ürün alımı yapabilirsiniz. 

Soru : Ürünün gideceği adres Doğuda bir köy okulu kargo gönderebiliyormusunuz. ?
Cevap: Türkiye nin her yerine Yurtiçi kargo veya  Sürat kargo ile ürün dağılımı yapılmaktadır. Okulun bulunduğu adres kargonun çalışmadığı bölgelerde ise o bölgeye en yakın ilçedeki kargo şubesine ürün teslim edilmekte ve alıcı ile iletişim kurulmaktadır. Daha sağlıklı bilgi için yardım edeceğiniz kişiden konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.