x
Sık Sorulan Sorular
 • Önemli Bilgiler

  Lütfen Dikkat !!! çalışmalarımızı ve gönderimlerimizi incelemek için Facebook ve İnstagram sayfanıza eminonutoptan.com yazarak sayfamızı aratabilirsiniz..

 • Soru: Ürün fiyatları çok ucuz ben yardım amaçlı alacağım çocuklara mahcup kalmak istemiyorum. Bana garanti veriyor musunuz?

  Cevap: Sürekli karşılaştığımız bir soru, biz toptancıyız ve üreticiyiz. Öncelikli olarak ismi hafızanızda olan süper marketlere, mağazalara, derneklere, vakıflara, ticaret odalarına, belediyelere ürün imalatı yapmaktayız. Bizden alacağınız 20 TL’lik bir botun mağazalarda 55 ila 65 TL satıldığını düşünerek ürünleri inceleyiniz.

 • Soru: Toptan olarak bot ve mont alacağım ama bendeki yaşlar ve numaralar çok dağınık yani serili değil seri bozuyor musunuz?

  Cevap: Çalışma prensibimiz sizin düşünceniz gibi. Firmamızdan istediğiniz yaş ve numaralarda ürün alımı yapabilirsiniz.

 • Soru: Ürünleri toptan alacağım ama tek tek seçmem gerekiyor. Sizin için Sorun olur mu?

  Cevap: Hiçbir Sorun olmaz. Alım yapabilirsiniz.

 • Soru: Renk seçemiyorum. Muhtelif yazıyor

  Cevap: Ürünlerin yaş ve bedenlerini karışık istediğiniz için o an elimizde bulunan 5 ana renk içeresinde o yaşa ve numaraya göre ürün hazırlanmaktadır.

 • Soru: Ayakkabılarda renk seçemiyorum

  Cevap: Ayakkabılarda kız erkek ortak renk yapıyoruz. Yani pembe kırmızı gibi kız renkleri yerine siyah kahve lacivert füme taba rengi gibi kız ve erkeğin rahatlıkla giyebileceğiayakkabıları göndermekteyiz. Özel tercihleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

 • Soru: Yardım için ürün alacağım. Aldığım ürünün toptan olması için en az kaç adet almalıyım?

  Cevap: Eğer yardım amaçlı alıyorsanız herhangi bir limit yok. Bu konu ile alakalı iletişime geçmelisiniz. Ya da 0534 078 1818 WhatsApp numaramıza mesaj atabilirsiniz.

 • Soru: Ben ürünü görerek almak istiyorum. Satış yeriniz var mı?

  Cevap: İstanbul Eminönü Sultan hamam şubemiz 4 katlı deposu ve en az 10.000 adet stoku ile siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Firmamız hafta içi 07.00 / 18.00 Cumartesi   07.00 / 14.00 saatleri arasında açıktır.

 • Soru: Yardım amaçlı ürün alacağım ama kargosunu ben ödemek istiyorum?

  Cevap: Sistemde ürün seçimi sonrasında ödeme sayfasına geldiğinizde kaç adet ürün aldıysanız, o adetin kargo bedelini   otomatik olarak görebilirsiniz. Kargo bedelini ödemek istiyorum dediğinizde sistem otomatik olarak faturalandıracaktır.

 • Soru: Yardım amaçlı ürün alacağım ama kargosunu ben ödemek istiyorum?

  Cevap: Sistemde ürün seçimi sonrasında ödeme sayfasına geldiğinizde kaç adet ürün aldıysanız, o adetin kargo bedelini   otomatik olarak görebilirsiniz. Kargo bedelini ödemek istiyorum dediğinizde sistem otomatik olarak faturalandıracaktır.

 • Soru: Ben kredi kartı ile ürün almak istiyorum ama çekiniyorum. Siteniz bu hususta güvenilir mi?

  Cevap: Kredi kartı ile satış yapan sitelerin %99 u güvenilirdir. Çünkü bankalardan bu sistemi almak için birtakım sorgulamalardan geçmekteyiz. Aynı zamanda ürün alımı sonrasında %100 müşteri güvenilirliği açısından ödemeleriniz banka tarafından 24 gün blokede tutulmaktadır. Sitemizde tüm bu önlemlerin yanında 3d güvenlik kullanılmaktadır ve ödeme cep telefonunuza gelen onay mesajını kabul ettiğinizden sonra gerçekleştirmektedir.  Hala aklınızda soru varsa havale yöntemi ile ürün alımı yapabilirsiniz.

 • Soru: Ürünün gideceği adres Doğuda bir köy okulu kargo göndere biliyor musunuz?

  Cevap: Türkiye’nin her yerine Yurtiçi kargo veya Sürat kargo ile ürün dağılımı yapılmaktadır. Okulun bulunduğu adres kargonun çalışmadığı bölgelerde ise o bölgeye en yakın ilçedeki kargo şubesine ürün teslim edilmekte ve alıcı ile iletişim kurulmaktadır. Daha sağlıklı bilgi için yardım edeceğiniz kişiden konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.